Yavru kedi mümkün olduğunca sevimli

Pinokyo, engelleri aşması, ciddi tıbbi sorunları olması, ancak hayatı sevmesi bakımından benzersizdir. Bir hayvan barınağından bir kadın, yaz aylarında bariz doğum kusurları olan bir yavru kedinin fotoğrafını gördü. Başlangıçta yavru kediye ne olduğu hakkında hiçbir fikirleri yoktu, ancak kurtarma ekibi tarafından kurtarıldı.

Kedi o sırada üç aylıktı, ama son derece küçüktü. Bir takım sağlık sorunları var. Mel, ne kadar tıbbi bakım ve desteğe ihtiyaç duyulacağını anladıktan sonra kediye bakmayı seçti. Daha önce çok uzun, aşırı talepkar evcil hayvanları evlat edinmiş deneyimli bir bakıcıdır.

Bir gün bu harika kedi kurtulacak. Şu anda yüksek tıbbi ihtiyaçları nedeniyle evlat edinilemiyor. Օ iyileştiğinde arkadaşlarını ömür boyu terk edecek ve yeni ebedi yuvasına gidebilir.

Sonuçta o eşsiz bir kedi.Sindirim sorunları, akciğer ve kalp sorunları, virüslerin hepsi sağlık sorunlarıdır. Ama o bir kedi, herkes gibi onları yenecek.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: