Viktoria Becham herkesi şaşırttı

İşte Viktoria Bechamın küçük bir çocukken çekilmiş bir fotoğrafı. Viktoria Becham şüphesiz başarılı ve yetenekli bir iş kadınıdır. Hem giyimde hem de görgü ve tavırlarda modayı tercih eder.

Günümüzde Viktorianın kıyafetleri M. Trump, Lady Gaga, Megan Markle ve daha birçok ünlü kişi tarafından giyilmektedir. Hatta yeni koleksiyonlarını sosyal ağlarında sık sık sergiliyor ve reklamını yapıyor.

Kocası ve çocuklarıyla iç açıcı fotoğraflar yayınlamayı asla unutmaz. Ayrıca, Uluslararası Annelik Günü vesilesiyle, hala küçük bir çocuk olduğu çok dokunaklı ve takdire şayan bir fotoğraf yayınlamaya karar verdi.

En şaşırtıcı şey ise fotoğraftaki ünlü kişinin yaşına rağmen tanınabilir olması. Güzel dudakları Victoria çocukken bile güzeldi. Fotoğraf, annesinin küçük bir çocuğa nazikçe sarıldığını gösteriyor. Bu elbette beklenmedik bir durumdu ancak fotoğraf takipçileri için oldukça duygulandırıcıydı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: