Oğlan kötü durumdaki köpeğe kayıtsız kalamadı

Daha önce Baliye gittiyseniz, bunun ne kadar harika olduğunu bilirsiniz. Ne yazık ki burada çok sayıda sokak hayvanı yaşıyor. Neyse ki, bazı gönüllüler mutsuz, terk edilmiş köpeklere bir şans vermeye çalışma görevini üstlendiler. Bu sevecen insanlardan biri de Denpasar’dan Rico Soegart.

Bir gün işten eve dönen Riko, korkunç bir manzaraya tanık oldu. Ölümün eşiğinde korkunç distrofik husky gördü. Aşırı yorgunluğuna rağmen, parlak mavi gözleri parlamaya devam etti. Riko, terkedilmiş köpeğe ikinci şans vermesi gerektiğini fark etti. Riko, köpeği elinde tutmasaydı, birkaç gün yaşayamazdı.

Riko, “Onda neyin özel olduğunu bilmiyorum. Kalbimde şey başarısız oldu. Onunla işten eve gelirken tanıştım, yolun ortasında oturuyordu.” dedi. Hope, sevgi dolu eve girdikten sonra yavaş yavaş iyileşmeye başladı. Birkaç kez veterinere götürüldü.

Riko yeni arkadaşıyla gurur duyuyor. Bugün Hope, kalın kürkü ve aynı parlak mavi gözleri olan güçlü, sağlıklı bir husky. Köpek, onu kurtaran Rikoyu sever. Oğlan diyor. “Sarılmayı sever, çok fazla kurabiye yer.”

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: