Yaşlı kedi 19. doğum gününü kutladı

Şefkatli insanların nezaketi olmadığı takdirde, Sammynin hikayesi başka türlü sona erebilirdi. Bu 19 yaşındaki kedinin bir zamanlar bir evi ve sevgi dolu bir sahibi vardı ama kimse yaşlı kediye bakmak istemedi. Benzer kaderi olan birçok kedinin bulunduğu Cincinnati yetimhanesine götürüldü.

Ev kedileri genellikle 12-15 yıl yaşar, dolayısıyla Sammy aralarında en yaşlı olanıdır. Doğum gününden yaklaşık bir hafta önce sığınağa geldi. 15 Nisanda 19 yaşına geldiğinde, merkezin çalışanları yetim kedisini onurlandırdı.

Kısa zaman sonra kedinin fotoğrafları tüm internete yayıldı. Resimlerle birlikte, yaşlı kedinin tek bir hayali olduğunu yazarak bir yazı eklediler. Bu bir ev bulmak. Kelimenin tam anlamıyla ertesi gün, ona yeni sahipler geldi. Barınak personeli şu mutlu haberi hemen sosyal ağlarda bildirdi.

Hayvan bakım merkezi çalışanları kedinin çok tatlı olduğunu söylüyor. İnsanlara dinlenmeyi sever, birçok kucaklama verir. Barınak çalışanları, Sammynin 20. doğum gününde tekrar “mutlu yıllar” şarkısını söyleyeceklerini umuyorlar. Allah bu kediye sağlık versin!

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: