Kadın hayatını riske atarak bu dörtlünü doğurdu,şimdi nasıl yaşıyorlar?

Yeni bir bebeğin ortaya çıkması herhangi bir aile için büyük bir değişiklik olabilir, ancak dört çocuğun doğumu tamamen farklı bir hikaye. Bu çift, dördlüleri ve son çocuğuna sahip oldular . Gaby ve Patrick Hagler 12 haftalık taramasına geldiler ve birden fazla çocuğun beklediklerini öğrenerek şok oldular.
Dörtlülerin annesi günde 47 çocuk bezi değiştiriyor ve çocukları birbirinden ayırmak için tırnaklarını boyamak zorunda kalıyor.

40 yaşındaki Gaby, doğal olarak bir milyonda bir şans olasılığı olan dört çocuğu beklediğine inanamadı, ancak çift ailelesinin büyüdüğüne çok heyecanlıydı.
Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Kathy, Teksas’tan ebeveynlerin artık iki yaşında ortak bir oğlu ve aynı zamanda önceki bir ilişkiden bir çocuğu var. Dört çocuğunu 2022 yılının Temmuz ayında karşıladılar ve o zamandan beri çocukları birbirinden ayırmanın ne kadar zor olduğu da dahil olmak üzere dörtlüler ile hayattan bahsettiyorlar.
Beklenmedik haberleri öğrendikten sonra Gaby, ameliyatla düşükl yapmasını önlemek için serviksi dikmek zorunda kaldı.

Çift, dört erkeği de beklediklerini keşfettiler ve Gaby, yüksek risk nedeniyle hamileliğin sonuna kadar dikkatlı gözetim altındaydı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: