Kayıp kör köpek dağlarda bulundu

Bu zavallı kör köpek bir şekilde dağlarda bir haftadan fazla hayatta kalmayı başardı. Zavallı Labrador, ciddi bir göz enfeksiyonu nedeniyle görme yeteneğini tamamen kaybettikten dağlarda kayboldu. Engelli köpeği gören sahibi, hayvanın aniden evden kaçtığını ve ardından onu hiçbir yerde bulamadığını duyurdu.

Zavallı kayıp köpeği bulmak için birçok insan güçlerine katıldı. Bir süre sonra, endişeli sahibi Berth, sadık evcil hayvanıyla tekrar karşılaşma umudunu kaybetmek üzereydi.

Bu hikaye, günler sonra köpek mucizevi bir şekilde bulunduğu için mutlu bir şekilde sona eriyor. Üzgün olan sahibinin komşusu kayıp köpeği yanlışlıkla gördü. Profesyonel bir itfaiyeci olan komşu, bir gün yerde yatan mücadele eden köpeğe rastladı.

Başlangıçta köpeğin herhangi bir yaşam belirtisi göstermediğini düşündü. Daha sonra hala nefes aldığını anladı. Koca yürekli adam köpeği nazikçe omzuna aldı ve eve gitti. Kalbi kırık olan Beth sevgili köpeğini gördüğünde muhtemelen dünyanın en mutlu adamı oldu.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: