Canavara dönüşen komik köpek hikayesi

Amerikalı bir kız köpeğini odada başıboş bıraktı. Birkaç dakika sonra evcil hayvanın ne yaptığını görünce gülmeye başladı. Köpek, çekmecelerden birinde bulduğu takma diş koleksiyonunu denedi. Hayvan bir canavar gibi görünse de, sadece bir gülümseme getirdi. Stacey Owen, Milo adında bir köpek yavrusu yetiştirir. Köpek sekiz aylık, onu takip etmek o kadar kolay değil.

Sahibinin dikkatini dağıttığı anda, hayvan dairenin her köşesine tırmanmaya veya bir şey çalmaya çalışır. Stacey her zaman tüm zamanını evcil hayvanıyla geçiremez, bu da bazen eğlenceye yol açar. Bir gün Owen, Milo ile yaptığı yürüyüşten döndü. Daha sonra kıyafetlerini değiştirmesi ve ellerini yıkaması için onu birkaç dakika odada bıraktı.

Ama kız evcil hayvana döner dönmez yüksek sesle güldü. Sahibi yokken köpek, dolaplardan birinde Staceynin annesine ait bir dizi takma diş buldu. Köpek, bulguyu amaçlanan amacı için kullanmaya karar verdi. Owen telefonu aldı ve evinde neler olup bittiğini çekmeye başladı.

Kendinden memnun olan köpek, odanın içinde koşmaya ve kamera önünde poz vermeye başladı. Kızın itiraf ettiği gibi, böyle bir davranışa çok şaşırmadı. Ona göre köpek yavrusu, özellikle yürürken ağzıyla çeşitli nesneleri taşımayı sever.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: