Genç görünen İngiliz kızın arkadaşıyla karıştı

Bazı insanlar genç görünmek konusunda o kadar başarılılar ki, gerçekte kaç yaşında olduklarını kabul ettiklerinde bile şok oluyorlar. İngiltere’den Andy Wilkinson 56 yaşında ama birçok kişi onun 20 yaş daha genç göründüğünü düşünüyor. Sık sık kızının erkek arkadaşıyla karıştırılıyor ve sonra onun da 7 torununun dedesi gibi aslında babası olduğuna şaşırıyorlar.

Andy Wilkinson 56 yaşında ama görünüşünden dolayı birçok insan onun yaklaşık 30 yaşında olduğunu düşünüyor. Üç çocuğu ve yedi torunu var ama hiç dedeye benzemiyor. Sadece genetiği nedeniyle değil, aynı zamanda doğru yaşam tarzı sayesinde genç göründüğünü itiraf ediyor.

Briton 18 yaşından beri kuvvet antrenmanı yapıyor, her zaman güzel görünmekle ilgilendi. Şimdi adam kişisel antrenör olarak çalışıyor, haftada 3 kez spor yapıyor. Andy spor için eski işini bıraktı ve kişisel antrenör oldu. O müşterilerine kişisel deneyimlerine dayanarak yardımcı olur. Eğitim sırasında vücudun 50 yaşında gerçekten neye ihtiyacı olduğunu anladı.

Andy stresin yaşlandığını düşünüyor, bu yüzden endişelenmemeye, her durumda sakin kalmaya çalışıyor. Çok su içer, neredeyse alkol almaz, geceleri fazla içmez, gece yarısından önce yatar, elinde telefon olmayan bir odada uyur. Andy, son zamanlarda insanların sağlık için yeni fikirlerle hayatlarını sürekli karmaşık hale getirdiğini düşünüyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: