İki yüzlü Tayland kedisi ünlü oldu

Bu, Chimera adında, benzersiz bir özelliği olan sevimli Tayland kedisidir. Kedinin sevimli bir davranışı var ve internette popüler oldu. Kedilerin en sevdiği oyuncakları, bağımlı hale geldikleri tuvalet kağıdıdır.

Bu kediyi diğerlerinden ayıran benzersiz özelliği iki renkli yüzüdür. Birkaç döllenmiş yumurtanın kaynaşmasından kaynaklanabilen genetik kimerizmin bir sonucudur. Kedimiz, benzersiz rengi nedeniyle hızla bir İnternet yıldızı haline geldi.

Sahibi “Yarı İranlı, yarı İskoç ama kedinin rengi göze çarpıyor. Beyaz ve gri renkleri var.” dedi. O Batman’den Harvey Dent’e benzediğini söyledi. Kedinin en sevdiği hobisi hamamböceği avlamaktır. Ayrıca tuvalet kağıtları bağımlısı var.

Sahibi tuvalet kağıdını kediden saklamak zorunda kaldı. Adam, kedisinin konuşma yeteneğine sahip olduğunu bile söyledi. Ona göre kedi bunu diyordu “Beni seviyorsan, lütfen bana tuvalet kağıdını ver.”

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: