Yaşlı kedi kadına sarıldı ama onu eve götüremedi

Birçok hayvanın insan desteğine ihtiyacı vardır. Bazıları ise kendilerini hiç bakamayacakları sokakta bulurlar. Neyse ki, bu hayvanların tutulduğu ve bakıldığı barınaklar var. Ama orada bile bir şeyleri eksikler. Her biri yeni sahibini bekliyor.

Jessica Paren bunu biliyor. Bu yüzden düzenli olarak barınakları ziyaret ederek içinde yaşayan hayvanlara yardım eder. Bazılarını eve götürür, bazılarını ev bulmasına yardım eder. Barınak çalışanlarına yiyecek ve ilaç yardımında bulunuyor.

O gün Jessica ve kocası bir barınağa gittiler ve orada büyük ve yaşlı bir kediyle tanıştılar. Kedi hemen ona sıkıca sarılıp bırakmak istemedi. Kız, bu sevgi dolu yaratık olmadan barınaktan ayrılmayacağını anladı.

Ancak kedinin çocuklarla iletişim kuramadığı, çiftin ise bir çocuğu olduğu ortaya çıktı. Ama Jessica bu güzel hayvanı ailesi olmadan bırakamazdı. O ve kocası kedinin katılımıyla bir video çekerek Facebookta yayınladı. Ertesi gün birkaç aile kediyi almak istedi. O çok geçmeden yeni evine gitti.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: