Evsiz adam barınaktaki hayvanların hayatını kurtardı

Yeni Yıl başlamadan kısa bir süre önce, Amerikan W-Underdogs barınağında yangın çıktı. Ne yazık ki, çalışanlardan hiçbiri o zaman mevcut değildi. Ama hayvanları kurtarmak için yerel yönetimler 53 yaşındaki evsiz Keith Walker’i gönderdi. Adam yakındaydı ve çıkan dumanı fark etti. O talihsiz hayvanları kurtarmak için tereddüt etmeden ateşe koştu.

Sonuç olarak, Keith barınağın tüm sakinlerini yanan binadan çıkaracak kadar şanslıydı. Bunlar 6 köpek ve 10 kedi. Kurtarıcının kendisinin Bravo adında çok sevdiği bir köpeği vardır. Bu yüzden insanın hayvanlarına karşı çok naziktir ve onlara her zaman yardım etmeye hazırdır.

Sonrasında barınak personeli, Walker’a, itfaiyecilere, yangını söndürmeye katılan gönüllülere teşekkür ettikleri Facebook gönderisi yaptı. Barınak organizatörü Gracie Hamlin, tüylü sakinlerin artık yanan binada yaşayamayacağını söyledi.

Ancak merkez, evcil hayvanların güvende olacağı yeni bir yere taşınacaktı. Barınak personeli, Keith Walkerın bir iş bulmasına ve bir konaklama yeri kiralamasına yardım etmeye karar verdi. Cesur evsiz adamı öğrenen çeşitli insanlar ona destek veriyor. Kahramanın kaderinin daha iyiye doğru değişeceğini umuyoruz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: