Aile dünyanın en üzgün görünen kedisini evlat edindi

Dünyanın en üzgün kedisi evlat edinildikten sonra ruh halini değiştirdi. İşte Ben Ben, internetteki en üzgün görünen kedi. Kedi son günlerini hayvan barınağında geçiriyordu.

Omurilik krampları, birçok derin yarası ve başka hastalıkları vardı. Bazı büyük hayvanlar BenBen’e saldırabilir. Yüzünde deri var ve bu onu her zaman üzgün gösteriyor. Barınak çalışanları, kedinin her şeyi hissettiğini söyledi.

Sonra veteriner kliniğinde çalışan nazik bir kadın, evsiz hayvanı evlat edinmeye karar verdi. O “Onu ailemize getirebilmek için her şeyi ayarladık. Bebek evimizdeyken sadece bir saat içinde inanılmaz bir şekilde değişti. Gülüyor, oynuyor ve sarılıyordu. Artık kendini güvende hissettiğine ve kalıcı evini bulduğuna inanıyorum.” dedi.

Veteriner, kedinin artık yürüyemediğini, sadece yürümekle kalmayıp küçük mesafeler atlayabildiğini söyledi. Dünyanın en mutsuz kedisi en mutlu kediye dönüştü.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: