Adam, köpeğinin babasının mezarını ziyaret ettiğini keşfetti

Bu hikaye, gerçek sadakat, koşulsuz sevgi ile sadakat hakkındadır. Tüm bu övgüye değer özellikleri bir insanda değil, Sezar lakaplı köpekte göreceğiz. Sahibi, güzel yaratığın çok alışılmadık, garip şekilde davranmaya başladığını, her sabah bir yerlere koştuğunu gördü. O sistematik ve alışılmış bir şey haline geldiğinde, o gizlice nereye gittiğini keşfetmek için onu takip etmek istedi.

Hayan her zaman normal bir şekilde davrandı, dolayısıyla değişiklikler sahibine oldukça açıktı. Sahip onu takip etmeye başladığında yolun bu kadar uzun olacağını hayal bile edemezdi.Sonunda, gizli yer sonunda meydana geldi. Köpek, sürekli sahibinin babasının mezarına geliyordu.

İki yıl önce sahibinin babası kısmen felç oldu. Doktorlar adama tüylü yaratığı evlat edinmesini tavsiye etti. Aile barınaktan sevimli bir köpek evlat edindi. Hayvan, sağlıksız adama gerçek terapiydi. Kısa sürede tamamen bağlı ile ayrılmaz hale geldiler. Ancakailenin başına trajik bir olay geldi. Yaşlı adam hastaneye kaldırıldı ve bir daha eve dönmedi.

Sezar sahibini göremedi ve ona veda etmedi ama hayvan ona gerçekte ne olduğunu anladı. Köpeğin babasının cenaze törenindeki fotoğrafları internette viral oldu. Herkes onun masum ve üzgün gözlerindeki acıyı görebiliyordu. Sadık köpeğin sahibinin trajik ölümünün yasını tutmasını kimse yasaklayamaz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: