Adam barınaktan iki terk edilmiş pitbull aldı

Adam terk edilmiş iki pitbulla tanıştığı barınağa gitti. Onlar üzgün olduğu için hayvanları evine götürmek istedi. O sırada o, bu hareketin bir süre sonra hayatta kalmasına yardımcı olacağını bilmiyordu. Ellabelle ile Ladybug adlı iki köpek ciddi zorluklarla karşılaştı. Şu sevimli hayvanlar sahiplerice terk edildi, fakat sonrasında kader onları bir araya getirdi.

Onlar çok korktuğu için insanlarla iletişim kurmak istemedi. Günler sonra her şey değişti. Robbert McGowwan adında adam barınağa geldi. Bir arkadaş arıyordu ile bu hayvanların hikayesini duydu. Onlarla tanışınca iki tane pitbul alacağına karar verdi.

Elbette köpeklerin alışmaları biraz zaman gerekir. Ancak kısa zamanda minnettarlıklarını tamamen gösterdiler. Günler sonra Robbert garajında araba çalıştığında dört hırsız girdi. Onlardan biri adamı vurarak arabanın anahtarlarını istediler. Robbert evinde olduklarını dedi. Üç hırsız, biriyse anahtarlara onun evine gitti. Evde pitbullar onu zaten bekliyordu.

Hayvanlar onları kovaladılar ve ardından dışarı fırladılar ve diğerlerinin üzerine atladılar. Saldırganlar yaralanmadı,ancak kaçtı. Robbert, trajik sona erebilir olsa da, sadece siyah bir gözle kurtuldu.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: