Nadir Sibirya Husky sosyal ağlarda bir yıldız oldu

Nadir kahverengi husky, sosyal ağlarda bir yıldız haline geldi. Instagram’da köpek sayfasını 114 binden fazla kullanıcı takip etti. Sahibi Nick, fikrin bir sekoya ağacından çıktığını söyledi.

O “Bir ismin insanı gerçekten şekillendirebileceğini söylüyorlar. Bu yüzden onun büyük, uzun, güçlü, sekoya ağacı gibi olmasını istedim” diye ekledi. Köpek %100 husky, ancak parlak mavi gözleri ve kahverengi kürkü var. Nick’e göre, bundan dolayı evcil hayvan genellikle ilgi odağında görünür.

Nick “Kahverengi Husky son derece nadirdir, bu yüzden çok fazla ilgi görmeleri şaşırtıcı değildir. Nereye gidersek gidelim, insanlar onu okşamak için duruyor. Yabancılar bana en az 3-5 kez hangi cinse ait olduğunu soruyor. Dediğimde, kimse inanmıyor” dedi.

Nick’in ilk başta Husky ile tanışana kadar tamamen farklı bir köpeği evlat edinmek istediği biliniyor. Sahibi “Aradığım köpek o olmasa da ihtiyacım olan köpekti.Sevgi dolu ve yaramaz” diyerek sözlerini tamamladı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: