Kurtarcı köpek sokakta evsiz bir kedi yavrusuyla tanışıyor

Birkaç ay önce 17 yaşındaki köpek Bailey ailesiyle birlikte yeni bir eve taşındı. Yeri keşfederken, Bailey ve sahibi Arthur, evin arkasındaki vadide vahşi bir kedinin yaşadığını keşfetti.

İnsanlar hayvana yardım etmeye karar verdiler ve yemeğini getirmeye başladılar. Bu arada köpek zaten onunla arkadaş olmaya çalışıyordu. Arthur, “Bailey sık sık onu kontrol etmek için bahçeye giderdi. İlk başta, aileden kimse köpeğin neyin peşinde olduğunu anlamadı. Bailey yeni arkadaşıyla balkonda oturdu.” diyor.

Sahipleri, “Bailey daha önce vahşi hayvanlarla hiç arkadaş olmamıştı. Bu onun ne kadar sevgi dolu bir kalbe sahip olduğunu gösteriyor.” diyor. Yakında, ailenin diğer üyeleri utangaç kedi yavrusunun güvenini kazanmayı başardı.

Bailey örneğini izleyerek onunla ilgilenmeye başladılar. Kedi şimdi onlarla yaşıyor. Yavru kedi Bailey’i kendi köpek yavrusu gibi her yerde takip ediyor. Arthur ”Artık onun ailenin bir parçası olduğunu söylemek güvenli” diyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: