Acımasız insanlar köpeği ağaca bağladılar

Bu köpek tamamen tesadüfen bulundu. Acımasız insanlar tarafından o ağaca bağlandı. Günler sonra memur bu yerde dolaşırken onu fark etti. Köpek ağacın yanına oturup korkmuş gözlerle memura baktı. Görevli köpeğin kaybolduğunu düşünürken yaklaştığında ne olduğunu anladı.

Hayvanın yanında köpek maması çantası, boynunda ise not vardı. Görevli hemen hayvan koruma servisini aradı. Olay yerine gelen uzmanlar köpeği üzgün gözlerle gördü. Zavallı hayvan, ihanete uğradığını biliyormuş gibiydi. Yine de köpek, dünyada hala iyi insanlar olduğuna inanıyordu.

Paylaşımın içeriği köpeğin konuşmasına koşan herkesi duygulandırdı. “Adım Zevs! Ben iyi bir köpeğim. Efendim artık benimle ilgilenemez! Bana yeni bir ev arıyorken kimse beni evlat edinmek istemedi. Yeni aile bulmama yardım et. Köpek, Labrador ve Huskynin karışımıdır. Hayatım boyunca yaptıklarım için kendimden nefret edeceğim. Ama başka çarem yoktur…”

Mesaj herkesi duygulandırdı. Açıkçası, sahipleri için veda etmek zordu. Barınakta, köpeğin arkadaş canlısı ve kibar olduğu hemen belli oldu. Yakında Catherine adında bir kadın hayvana aşık oldu ve onu eve götürdü. Köpek yeni yerine çabucak alıştı.O şimdi mutludur.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: