Jean-Claude Van Dammenin eşi ile çocukları

Jean Claude Van Damme doğu dövüş sanatlarına büyük ilgi duymuştur. Çok övülen ve başarılı bir sporcu olduğunu söylemeye gerek yoktur. O çok seyahat etti ve çeşitli yarışmalara aktif olarak katıldı. Ama yetenekli sanatçının TV’e ilgi duyduğu bir dönem de oldu.

Spor yarışmalarından biri sırasında, sporcunun çok etkilediği film endüstrisi temsilcileri tarafından fark edildi. Televizyonda aniden ortaya çıkması gerçek bir sansasyondan başka bir şey değildi. Hızla gerçek bir yıldız oldu, çalışkan çalışması nedeniyle kazandığı şöhret ve popülerliğin tadını çıkardı. Hayatı boyunca beş kez evlenmiş ve üç harika çocuğu olmuştu.

Üçüncü karısı iki çocuk doğurdu. Daha sonra eşler bazı anlaşmazlıklar ve skandallar yaşadılar. Ne yazık ki boşanmaya karar verdiler. Bir kez daha evlendi, ancak en çok ihtiyaç duyduğu bir kadın olduğunu anladı. Boşanmadan sonra aktör, kadınla olan ilişkisini yeniden canlandırdı.

Sanatçının büyük oğlu Christopher, babasının gerçek soyadını taşıyor ve şimdiden bazı filmlerde rol alıyor. Bianca isimli kızı, gittiği her yerde ilgi odağı olmamak için kendisine bir lakap takmaya karar verir. Ama babası ve erkek kardeşi olarak oyuncu olmaya karar verdi.Aktörün küçük oğlu dördüncü evliliği sırasında doğdu. Yakışıklı çocuk şimdi 24 yaşında. Bir süre önce hukukla ilgili bazı sorunları vardı ve adam hayatını film endüstrisine adama arzusunu paylaşmıyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: