Oyuncu sokak köpeğinin sözünü kestiğinde rolünü oynuyordu

Ünlü Türk oyuncu Numan Uzunso, çekimler sırasında bir sokak köpeğinin beklenmedik ziyareti karşısında çok şaşırdı. Uzunsoy, sokakta rolünü oynarken bir sokak köpeğinin ortaya çıkıp sözünü kesmesine neden oldu.

Adam yaralı bir adam rolünü oynadı, yere düştü. O akıllı hayvanın durumu hakkında endişelenmesini beklemiyordu. Oyuncu, attan düşen ve durumu ağır olan yaralı bir adam olarak oynamak zorundadır.

Herkes bunun sadece bir rol olduğunu bilmesine rağmen, hayvan, gerçekten ihtiyacı olduğunu düşünerek adama yardıma acele etti. Oyuncu ilk başta ne olduğunu anlayamadı, yüzünde yumuşak bir şey hissetti. Adamın gördükleri onun kalbini kırdı.

Adam, hayvanın nezaketinden etkilenmiş. Sahne gerçekten hareketliydi, etrafındaki herkes köpeğin kahramanca hareketiyle büyülendi. Hayvan adama yardım etmek istedi, onu iyileştireceğini düşünerek onu kucakladı ve öptü. Adam, köpeğin nezaketine şefkatli bir aile bularak karşılık vermek istedi ama döndüğünde köpek gitmişti. Oyuncu, hayvanı bulmak için aynı yere gelmeye devam ediyor. Yakında evsiz hayvanı bulup destekleyeceğinden emindir.

 

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: