Bu ev satışa çıkarıldı ama kimse orada yaşamak istemiyor

İnternette diğerlerinden öne çıkan bir evi satmak için bir meydana geldi. Düşük kaliteli onarımlar veya bunların eksikliğiyle ilgisi yoktur. Böyle bir dekorasyona sahip ev, huşu ve korku uyandırır. Twitter kullanıcılarından biri, özel mülkün satışını duyuran birr fotoğraf yayınladı.

Resimlerdeki ev oldukça sıradan görünüyor ama diğer fotoğraflara bakarsanız vücudun içinden kaz ısırıkları geçiyor. Binada birkaç yatak odası, bir banyo, bir garaj bulunmaktadır. Yaklaşık 650 bin dolara mal oluyor. İlk odalar klasik tarzda dekore edilmiş olup sessiz bir görünüme sahiptir.


Ancak diğer fotoğraflara bakarsanız, alıcılar beklenmedik sürprizle karşılaşabilir. Gerçek insanlardan ayırt edilmesi zor olan onlarca manken vardır. Odalardan birinde, oradaki misafirlere bakıyorlar. Bebekler eğlenmeye ve dans etmeye karar vermiş gibi görünebilir.

Eve yeni taşınan ve dinlenmek için uzanmak isteyen bir kişinin tepkisini hayal etmek zordur. Bu zaman, hoş olmayan duyumlar denizi garanti edilir.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: