Kurtarılan köpek her yavru kediye bakar

Köpek Rayylanın sahibi, evinde evsiz ile terk edilmiş yavru kediler için bir barınak düzenledi. Onları tedavi eder, besler, ardından bebeklere yeni yuvalar arar. Sadık köpeği ona yardım eder. Raylan yavru kedilere acır ve onlarla sadece arkadaş olmakla kalmaz, aynı zamanda şefkatli baba olur. Dokuz yıl önce, terk edilmiş bir köpek, kimsenin almak istemediği hayvanları ötenazi yapan bir barınağa gitti.

Köpek yavrusu da onlardan biriydi. Çok fazla enerjisi vardı, bu yüzden merkeze gelen ziyaretçiler onunla ilgilendi. Raylan ötenazi için bekleme listesine alındı, ancak şans ona gülümsedi. Köpek yavrusu şimdiki sahibi tarafından seçildi. Rayylan, onunla geçirdiği yıllar boyunca 60’tan fazla terk edilmiş veya öksüz yavru kedi yetiştirdi. Onlara kendi ana babalarından görmedikleri sevgi ve ilgiyi verir.

Köpek anne ve babanın tüm görevlerini üstlendi. O yavru kedileri yalıyor, onlarla oynuyor ve onlara iyi davranmayı öğretiyor. Köpeğin sahibi “Altı yıl önce ilk yavru kedim Watsonı eve getirdiğimde köpeğimin kedileri sevdiğini öğrendim. O zaman Rayylan üç yaşındaydı. Hemen bebekle oynamaya başladı ve ona çok nazik ve sabırlı davrandı. Şimdi Watson komşularımızla yaşıyor ve o ve Rayylan çok iyi arkadaşlar.”diyor.

Rayylanın sahibi onuna halihazırda 20.000’den fazla takipçisi olan bir Instagram sayfası oluşturdu. Kadın evcil hayvanlarla fotoğraf ile videolar yayınlıyor. Hepsi binlerce beğeni ve olumlu yorum alıyor. Yavru kedileri dağıtma zamanı geldiğinde, Rayylan birkaç hafta boyunca hak ettiği bir dinlenmenin tadını çıkarır. Ancak sonrasında köpek üzgün hissetmeye başlar. Evde yeni yavru kediler göründüğünde, daha mutlu bir köpek bulamazsınız. Rayylanın sahibinin dediği gibi: “Yeni yavru kedinin geldiği gün onun kişisel tatilidir”.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: