Yaşlı adam hasta bir tilkiyi kurtardı

İngiltere, Turnbridge Galler yakınlarında bulunan bu sevimli kızıl tilki, neyse ki bir kurtarma programı tarafından kurtarıldı. Destek örgütü, hayvanın ciddi şekilde yaralandığı ve sağlık durumunun kötü olduğu için vahşi doğaya bırakılmasına izin vermedi.

Böylece iki olası seçenek vardı: ya onu uyutmak ya da kalıcı bir yuva bulmak. İkincisi olası değildi, kurtarılan hasta tilkiyi evlat edinmek isteyen biriyle tanışacaklarını bile ummuyorlardı.

Bugünkü kahramanımız Mike, cesurca hasta tilkiyi evlat edindi. O tüm durumu kendi eline aldı ve kısa süre sonra yavru hayvanla arkadaş oldu. Doğal ortamından ayrılmaya tamamen hazır olana kadar yaralı yaratığa iyi bakmaya karar verdi.

Yaşlı adam büyük bir hayvanseverdi, köpekleri ve kedileri hevesle beslerdi. Tilki ise köpeklerle arkadaştı, ama onların yemeklerinden yiyecek çalardı. Harika kedilerle oynamaktan, nazik kurtarıcısına nazikçe sarılmaktan gerçekten zevk aldı. İkisi özel bir bağ kurdu.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: