Pizza servis elemanı kayıp köpeği kurtarmak için durdu

Küçük köpek yavrusunun yola atladığını gördüğünde Steven Donovan için sıradan bir pizza teslimat günüydü. O “İşimi yapıyordum, işlek caddeden geçen bir köpek gördüğümde ondan uzaklaşamadım.” söyluyor.

Donovan köpeği durduramadı ve arabasına koyamadı. Adının Bay Snickers olduğuna ve keşfedildiği yerin yakınında yaşadığına dair bir etiketi vardı. Bebeği ailesine götürmek istedi ama önce pizza teslim etmeleri gerekiyor. Donovan çok sakin bir köpek olduğunu söyledi. Pizzayı yemek bile istemiyordu.

Birlikte teslimat adresine gittiler. Bay Snickers arabada bekledi ve Donovan pizzayı teslim etmeye gitti. Neden geç kaldığını ve insanların köpek için çok mutlu olduğunu açıkladı. Donovan, pizzayı teslim ettikten sonra köpeği bir yere götürdü. Ancak patronlarından birçok sonuçla karşılaşabileceğinin farkındaydı. Zavallı hayvana yardım etmek onun için çok önemliydi. O “Köpeği kurtarmak çok daha iyi olduğu için kovulmayı düşünmedim.” söyledi.

Bay Sneakers’ın yaşadığı yere yaklaştıklarında, yeri hatırlamış gibiydi. O uyandı ve yeri gördü. Kuyruğunu sallamaya başladı ve heveslendi. Köpeğin sahibinin yakın zamanda yeni eve taşındığı, köpeğin dışarı çıkıp kafası karışmış olabileceği ortaya çıktı. Eski evin adresini anladı. Adamın nezaketi sayesinde köpeğin işlek caddelerde güvende olduğu düşünülüyordu.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: