Çift, uzun süre barınakta yaşayan bir kediyi evlat edinmek istedi

Georgina ve Christopher adında sevecen çift, yakında ölecek Herbie adında 16 yaşındaki kediyi evlat edindi. Birkaç ay sonra, güzellik dünyayı terk etti, sahiplerini üzdü ve üzdü. Acılarının üstesinden gelmek için aile başka bir evsiz yaratığı evlat edinmeye karar verdi.

Diğerlerinden daha fazla bakıma ihtiyacı olan birini evlat edinmek istediler. Barınaklardaki tüm hayvanlar ebedi yuvalarını sabırsızlıkla beklerken, sahiplerini uzun süre bekleyenlere yardım etmek istediler.

Bir gün bir kadın sosyal medyada sokak hayvanlarını arıyormuş. Gelecekteki sahiplerini bekleyen Toby ve Quinton adında iki kedi buldu. 7 yaşındaki Quinton’ın dişleri yoktu. Toby’nin çok gevşek bir derisi vardı. Gönderide belirtildiği gibi, birbirlerinden ayrılamazlardı ve birlikte evlat edinilmeleri iyi olurdu.

Quinton ile çabucak arkadaş oldular, ancak Toby o kadar utangaçtı ve korktu ki çift ona yaklaşamadı. Ancak ikisini de evlat edinmeye karar verdiler ve Toby’yi eve getirdikten sonra yeni ortamına kolayca alıştı. Artık hayvanlar kaygısız hayatlarının tadını çıkarıyorlar ve  ihtiyaç duydukları her şeye sahipler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: