Kız 50.000 dolara 8 estetik ameliyat geçirdi

Kız plastik cerrahların hizmetlerine elli bin dolar harcadı. Birçok operasyon geçirdi, ancak sonunda Amerikalı sonuçtan memnun değildi. Maddie Kay, hikayesini Tik Tok eğlence platformunda anlatan yayının kahramanının adı. Video yüzbinlerce izlenme aldı. Blogcu, ameliyattan önce bugünden çok daha iyi hissettiğini söyledi.

Kızın görünümünü iyileştirme fikri okul zamanlarından geldi. Burnunu beğenmedi. Çocukken kız yaralandı, bu da şeklinin değişmesine neden oldu. Yetişkinliğe ulaşan Maddie, plastik cerrahın bıçağının altına girer. Rehabilitasyon sırasında kemiğin yanlış büyüdüğü ortaya çıktı.

Bir süre sonra operasyon tekrar ve tekrar yapıldı. Burun, dudaklar, kas dokuları değişikliğe uğradı. O “Çocukluğumdan beri oldukça obezdim. Plastik cerrahlar görünüşümü değiştirdi ama bu bundan memnun değilim” diyor.

Çoğu yorumcu Maddie’yi destekledi. Yorumlar böyleydi “Sen güzelsin, bunu unutma!” “Harika görünüyorsun!” “Beklentilerinizi karşılayamadığımız için çok üzgünüz.”

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: