Hayvanları kurtaran güzel ailenin hikayesi

Çift, evcil hayvanlarını sevdikleri için evlerini kedi oyun alanına çevirmeye karar verdi. Vivian Truong, kocasıyla Avustralyada yaşıyor, küçük balkonlu bir evleri var. Yıllar geçtikçe rahat evlerinin yavru kediler için gerçek bir oyun alanına dönüştüğünü fark etmediler.

Bu sadece kendi hayvanları için değil. Kapıları kaybolan veya terk edilen her kedi yavrusuna açıktır. Yardıma muhtaç hayvanların korunması için birlikte bütün bir dernek kurdular. Güzel evlerinde henüz ailesini bulamamış olanlara bakıyorlar.

Vivian “Hayvanları kendimiz kurtarıyoruz. Oldukça zor, ama hayatımızın anlamını bulmuş gibiyiz. İşimiz hayvanlara yardım etmek ”diyor. Ona göre, kocasıyla oyun alanında yaşadığına dair bir his var, bu gerçekten harika.

Duvar rafları birçok kedinin favori eşyasıdır. Bundan dolayı evin neredeyse her yerine asılırlar. Şu anda evde 8 kedi kalıcı yaşıyor. Hepsi birbiriyle iyi iletişim kuruyor. Viviana göre nezaket ve sevgi, mutlu ve özgür bir yaşamın ana faktörleridir.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: