Kurtarılan kedi hüzünlü ve ölçülüydü…

Bir yıl önce Jasmine bir kedi havlaması duydu. Bahçesindeki ağaçtan acı bir çığlık geldi. Kadın, zaten dört kedisi olduğunu düşünmeden hemen hayvanı eve götürmeye karar verdi. O “Hayatın bana gönderdiği her hayvana bakmam gerektiğini düşünerek büyüdüm.” diyor. Kedi Jasmine’in evinin eşiğinden her geçtiğinde, sonsuza kadar orada kalır.

Kediye Buddy adı verildi. Yardımı için açıkça minnettar olmasına rağmen, evcil hayvan, kadının diğer hayvanlarını tanımak için acele etmedi. Hayvanlardan kaçındı ama bir gün her şey değişti.

Buddy yeni evine taşındıktan altı ay sonra Jasmine başka bir evcil hayvanı evlat edindi. Hannah adında beş haftalık gri bir bebekti. Hannah ortaya çıkar çıkmaz Badinin davranışı değişti. Yeni kedi arkadaş canlısı ve arkadaş canlısıydı. Badi’nin kalbi ilk kez çarpıyordu ve Hannah ile temas kurdu.

Birkaç ay sonra, evcil hayvanlar tamamen ayrılmaz hale geldi. Jasmine kedilerin kucaklaştığını fark eder, Buddy ise patisini nazikçe kız arkadaşının üzerine koyar. Hannah, bir kedinin hayatındaki en değerli yaratık haline geldi. Buddy kendisi için yemeden önce yemeği alır ve Hannah’ya götürür.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: