Kedi ve köpek ikilisi birlikte harika yolculuklara çıkıyor

Cyntia Bennett ve erkek arkadaşı Coloradoda yaşıyor, ikisi de seyahat tutkunu. Instagramlarında dağlarda ile ormanlarda yürüyüş yapmaktan bir sürü fotoğraf vardır. Özellikle ayrılmaz arkadaşlarının birçok resmi vardır. Onlar köpek Henry ve kedi Balo. Cyntia ile arkadaşı, bir barınaktan Henrry adında bir köpeği evlat edindiler.

İlk başta sevimli bir golden retriever evlat edinme niyetindeydi. Ancak daha sonra barınaktaki etkinlikte, o zamanlar küçük bir köpek yavrusu olan Henryyi gördüler. Henrry o zaman sadece 3-4 aylıktı. Fakat o zaten çok büyüktü ve aynı yaştaki köpek yavruları arasında en büyüğüydü.

Cyntia, Henrryyi kollarına aldığında, Henrry kucağına kıvrıldı ve sonra karnının üzerine uzandı ve okşanmak istedi. İlk görüşte aşktı. Üç gün sonra Cyntia, Henryyi yanına aldı. Birlikte ilk ortak gezilerine çıktılar. Yavru köpek kendisine en büyük ve en dik taşı seçti ve cesaretle tırmandı. Kız “Sonrasında ona küçük dağ keçisi dedik” gülüyor. Birkaç ay önce Cyntia ve arkadaşı başka bir hayvanı evlat edinmeye karar verdiler.

Doğada yürüyebilecek yaşta yani en az beş aylık bir yavru kedi evlat edinmek istediler. Kısa süre sonra barınakta Balo adında melez bir kedi yavrusu buldular. Baloo köpek Henrry ile tanıştığında, hızla arkadaş oldu. Şimdi kedi ve köpek birlikte uyuyorlar ve kedi sahipleri ile seyahatlerinde köpekle biniyor. Cyntia “Sık sık bir kediye bir köpeğe nasıl öğrettiğimiz sorulur. Fakat aslında birbirlerini çok seviyorlar” diyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: