Köpek 270 defa evden kaçtı

Köpeklere genellikle “iyi çocuklar” denir, ancak bir buçuk yaşındaki Cocker Spaniel Hugo, hiç de öyle olmadığını defalarca kanıtlıyor. Bu köpek hayatı boyunca 270 defadan fazla evden kaçmayı başarmıştır. O başıboş bırakılmamalıdır. Köpek olan her şeyi, hatta parayı ısırır.

Hugo, Kelly Coombs ve Bryan’a aittir. Onların iki oğlu var. Evcil hayvanlarına “Hugo Korkunç” derler çünkü bu küçük köpek yıkıcıdır, güvenilmez. Her gün bir köpek yavrusu gibi evden kaçmaya başladı. Hugo ağı ısırır, çitin dışına çıkarır. Neyse ki kaçmayı başaramaz, genellikle en geç yarım saat içinde bulunur.

Hugo kaçmayı planlamıyorsa, her şeyi ısırır. Kelly, Hugo’yu başıboş bırakmak zorunda kalmamak için evden çalışıyor. Ancak, köpek bir kez 300 pound kaybetti.

Aile, Hugo’nun davranışının nedenini bilmiyor. Köpeğin harika bir hayatı var. Onu olduğu gibi kabul ederler, severler. Belki sadece gençtir ya da belki hala gençtir, macera istediği için yerinde duramıyordur. Zaman gösterecek!

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: