Oğlan ayı yavrusunu kurtarmak için hayatını riske attı

Hayat hem insanlara hem de hayvanlara karşı çok acımasız. Corey Hancock, ormanda yürürken küçük ayı yavrusunu gördü. Yolda hareketsiz yatıyordu. Corey yakındaki bir ağacın arkasına saklandı ve bebeği takip etti.

Yağmur yağıyordu. Hayvanın ıslak vücudu titriyordu. Adam, ayının kendisine her an saldırabileceğini biliyordu, çünkü 500 metreden insan kokusu alabiliyorlardı. Ama küçüğü bırakamazdı.


Yakınlarda ayı olmadığına inanarak ayıya sarıldı ve arabaya koştu. Yolda Corey, çocuğa suni teneffüs vermek için durmak zorunda kaldı. Adam en yakın veteriner kliniğini buldu. Ertesi gün Elkhor ayısı çoktan yemek yiyordu ve yaramaz olmaya çalışıyordu.

Corey Hancock bu eylem için yasal olarak 6.000 dolar para cezasına çarptırılabilirdi, ancak yetkililer durumu göz önünde bulundurarak bir dava başlatmadan kahramanımızla görüşmeye gitti. O “Elkhorn’un hayatta kalmasına sevindim. Bir daha böyle bir şey görürsem ben de aynısını yapacağım.” yazıyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: