Pierre Richardın karısı ondan 30 yaş daha genç

Bazen bu büyük Fransız aktörün Rusyada memleketinden çok daha ünlü olduğu görülüyor. Güzel mavi gözlü çekici bir adam milyonlarca kalbi çalmayı başardı, ancak kalbi hayatı boyunca sadece iki kadına aitti.

Richard, yalnızca Fransadan değil, dünyanın her yerinden milyonlarca izleyiciyi çeken ünlü Fransız filmlerinde rol aldı. Birçoğu Pierreyle evlenmek istedi, ancak adam bir aile kurmak istemediğini söyledi.

Ama hayat efsane oyuncuya başka bir şey hazırlamıştır. Birdenbire gelecekteki karısı olacak olan hayatının aşkını buldu. Pierre, Daniel Minatsor adında bir balerinle evlendi ve iki oğlu oldu. Ancak ne yazık ki çift boşandı ve yeniden ilgi odağı oldu.

Sanatçı, karizması ve iyi mizah anlayışı nedeniyle herhangi bir kadını çaba harcamadan çekebileceğini itiraf etti. Pierre kısa süre sonra Jayla adında güzel bir genç modelle tanıştı ve şimdi oyuncu kesinlikle mutlu. O aktörden 30 yaş daha gençtir.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: