Polis yalnız kalan şaşkın köpeği kurtardı

Tekrar, sahiplerice ihmal edilen evcil hayvanların hikayelerini duyuyoruz. İşte sahibice yalnız bırakılan köpeğin hikayesi.

Pazar günü, eyalet polisi olağandışı bir trafik sıkışıklığı gördü. Bir kaza olup olmadığına baktı, ancak köpeğin otoyoldan ayrılmayı reddettiği bir sahneye rastladı.Köpek, arabalarıyla trafik sıkışıklığına neden olan insanlardan korktu. Kimse bu kaotik durumla ilgilenmiyor gibiydi.

Neyse ki Memur Alison Marlowe hayvanseverdi, herkesin mutlu olmasına yardımcı oldu. Köpeğin sevgiye, bakıma ihtiyacı olduğunu biliyordu. Köpeği beslemek için farklı yemekler getirdi.

Plan çalıştı Köpek yatmaktan vazgeçip kendisini götürülmeyi kabul etti.Yoldan geçenler, sahibinin arabayı durdurduğunu, köpeği arabadan çıkardığını anlatıyor. Tabbi korkunç sahneydi.

Yolda, köpek yemeğinin tadını çıkarıp daha sosyal hale geldi. Polis ona Graze adını verdi.Nihayet Graze çok istediği bakıma sahip oldu.

Köpeğe kayıtsız kalmayan memura çok teşekkürler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: