Kız en istenmeyen ve yalnız kalan kediyi evlat edinmeye karar verdi

Molly adlı bir kız lisansüstünden mezun oluyordu.Stres ve gerginlikten, savaşması çok zor olan panik anlar geçirmeye başladı.Sonrasında güçlü bir karar verdi.Molly, barınaktan kendisi kadar yalnız ve istenmeyen bir kediyi evlat edinmeye karar verdi.

Dokuz yaşındaki Oti güzel ve üzgün göründüğü için onu seçti.Kedi, barınaktaki en talihsiz hayvan unvanına gerçekten uygundur. Eskiden bir sahibi oldu ama sağlık sorunları yaşamaya başlayınca onu barınaka verdi. Adam, Otinin tedavisini ödeyemediği için Baltimore Kedi Kurtarma Derneğine başvurdu.

Klinikte ameliyata alınan kedi, büyük kistler nedeniyle iki kulağktan edildi. Bundan sonra, kedi tamamen sağır kaldı. Yetimhanede kimse ona bakmıyordu. Ama sonra, Molly onu kollarına aldığında, şansına inanmadan kızın kollarına eridi.

Ne de olsa, birkaç yıl içinde Otiyi kabul etmek isteyen tek kızdı.Kedinin çok sevecen bir evcil hayvan olduğu ortaya çıktı. Mollynin her hareketini takip ediyor, onu izliyor ve rahatlatıcı şarkılar söylüyor. Molly kediye dair böyle konuşuyor “Beni sakinleştirebilecek tek kişi o, başıma gelen en iyi şey”.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: