Yangından kurtarılan köpek, sahiplerine inanılmaz bir şekilde yardım etti

Evleri yanarken aile çaresizlik içindeydi. Onlar için önemli olan yangında kaybolan eşyalar değil, köpeği Chloeydi. O yanan evde kaldı ve her an ölebilirdi. Neyse ki, itfaiyecilerden biri tarafından kurtarıldı.Bu hikayenin sonu olabilir ama Chloe borcunu ödemeye karar verdi.

Her şey, ailenin annesi Christine Marr’ın yangından bu yana ilk kez Chloe ile evinin yıkıntılarına dönmesiyle başladı. Bir zamanlar eviniz olan yeri keşfederken inanılmaz bir şey oldu. Chloe aniden sahibinin dikkatini çekmek için çılgınca çabalamaya başladı.

Efendisini, özenle kokladığı zeminin altındaki derin bir deliğe götürdü. Christina, tahtaların altında bir kedinin havladığını duyduğunu söyledi.El fenerini deliğe çevirdiğinde orada bir kedi gördü.Christina ilk başta eve girenin bir sokak kedisi olduğunu düşündü. Ama çok geçmeden karanlıkta saklanan küçük hayvanın kayıp kedisi olduğunu anladı.

Yangın sırasında Ringer isimli kedi iz bırakmadan ortadan kayboldu. Herkes onun yangında öldüğünü düşündü.Christina, Ringeri bulmaktan mutlu oldu. Ringer’ın yanmış bir evde bu kadar uzun süre tek başına hayatta kalabilmesi inanılmaz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: