Kimse farklı göz rengine sahip oğlanla arkadaş olmak istemezdi

Aslen Oklahomalı olan Madeleine Humphis, benzersiz bir kişiliğe sahip olarak doğdu. Erken çocukluk döneminde olduğu anomaliden dolayı çocuğun gözlerinin rengi farklı. Çocuğun olağandışı görünümü, kendisine gülen akranlarının dikkatini çekti.

Madeleine bu yüzden üzgündü ve arkadaş edinemezdi. Bir gün çocuğun annesi yanlışlıkla internette bir kedinin fotoğrafını gördü. Kedide göze benzer bir anormallik vardı. Hayvan, o an hayvan koruma gönüllülerinin yanındaydı.

Kadın kediyi gördüğünde, oğlunun kız arkadaşı olmak için doğduğunu hemen anladı. Dört ayaklı güzele barınak vermeye karar verdi. Eve yeni bir evcil hayvanın gelmesinden sonra, Madeleine artık toplumda kendini yalnız hissetmiyor.

Kedi güzel Luna adını aldı. Aile fertleri zaten onun fotoğraflarını Instagram’da paylaşıyor. Aboneler dokunaklı hikayelerine hayran kalıyor ve destek sözleriyle yorumlar yazıyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: