Evsiz bir kadın, köpeklerini getirmesine izin verilmediği için barınağa gitmeyi reddediyor

Köpeklerin insanlardan daha sadık olduğundan şüphe etmeye gerek yok. Onlar sadece bizi sevmekle kalmıyorlar, aynı zamanda kendimizi güvende hissetmemize riskli adımlar atmaya hazırlar. Ancak bu hikayede, Meksikanın Tijuana şehrinden bir kadın, arkadaşlarını aynı şekilde seviyor.

Kadın yetkililer sokak köpeklerini yanına almasına izin vermediği için barınağa gitmeyi reddetti. Bu hikaye fotoğrafçı, altı köpekle çevrili çöp torbalarına sarılmış bir kadını gördüğünde biliniyordu. Kadına sürekli olarak bir sığınağa gitmesini söylediler, ancak her sefer bunu reddetti.Ancak polis onu sığınağa götürmeye karar verdiğinde, burada kalmayacağına söz verdi.

Gece saatlerinde oğluyla birlikte kalıp sabah erkenden arkadaşlarıyla buluşmak için sokağa döndü.Evsiz kadının köpekleri bırakmayacağını anlayan yetkililer, onu köpeklerin yaşayabileceği bir barınağa götürdü.Artık köpeklerine daha iyi bir yaşam sağlamak için kendi evine sahip olacağından umut duyuyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: