Barınakta geçirdiği yıllarda köpek en iyi arkadaşını buldu

Yoldan geçen biri bu talihsiz köpeği Taylandda bir sokakta buldu. O sadece birkaç aylıktı. Köpeğin neredeyse tüm saçlarını kaybetmesine neden olan birçok hastalığı vardı. Fark edildiğinde yol kenarında oturmuş yünsüz ısınamadığı için sürekli titriyordu.

Onu alan kişiler hemen kliniğe götürerek doktorlar doktorlar hayatı kurtarmak için çaba göstermeye başladı. Sürekli titrediği için doktorlar ona Shiver adını verdiler. Kendisiyle ilgilenen birine alışık olmadığı için nasıl davranacağını bilmiyordu. Doktorlar ve daha sonra sığınağın gönüllüleri, onu korkmaması veya utanmaması gerektiğine ikna etmeye çalıştı.

Böylece altı yılını barınakta geçirdi.İşçiler tüm hayatını bu sığınakta geçirmeye mahkum olduğuna çoktan karar vermişti. Shiver, barınakta uzun süre kaldıktan sonra bir kız arkadaş buldu. Köpeğin adı Ework. Onlar her zaman birlikteydiler ve hiç ayrılmadılar.

ABD’den bir aile internette Shiver ile ilgili hikayeyi görür görmez ona tüm kalbiyle aşık oldu. Köpeğe yeni bir yuva vermek için toplanarak Taylanda geldiler. Barınağa vardıklarında iki köpek arasında yakın bir bağ buldular, onları ayıramadılar. Şimdi bu çift hayal ettikleri her şeye sahip.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: