Ünlü oyuncu torununu bir gecede zenginleştirdi

Ünlü oyuncu Alexandra Nazarova, torunu Sashayı yalnız yetiştirmekle meşguldü. Oğlunun trajik ayrılmasından sonra oyuncu torununu ona götürdü. Sasha, büyükannesini aynı zamanda annesi olarak gördü.

Alexandra Nazarova da Sashaya hayrandı. Ona, hayatını anlamla dolduran kaderin armağanı adını verdi. Torunu sayesinde oyuncu, oğlunun kaybından kurtulmayı başardı.Kızın annesi hakkında güvenilir bilgi yok. Alexandra Ivanovna bu konu hakkında konuşmayı sevmiyordu. Zaten öldüğüne dair söylentiler var.

Alexandra Nazarova, Sasha için yaratmaya devam ettiğini her zaman itiraf etti. Torununu ayağa kaldırmak, ihtiyacı olan her şeyi ona sağlamak istiyordu. Sasha, yetenekli aktris öldüğünde 10 yaşındaydı. Nazarovanın yeğeni, kızın yeni koruyucusu oldu.

Ancak, yaşamı boyunca büyükanne, torununun iyiliğine baktı ve tüm servetini ona miras bıraktı. Yetişkin olduktan sonra, kız birkaç daire ve arabayı miras alacak. Şimdi Sasha 13 yaşında, yüzmeyi ve eskrim yapmayı öğreniyor. Bakımı için sevgili büyükannesine her zaman minnettar olacaktır.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: