Adam en çaresiz durumda köpeği kurtarabileceğine inanıyordu

Bugün sizlerle Barila adında çok güçlü ve neşeli bir köpekten bahsetmek istiyoruz. Gönüllüler onu İspanyanın Granada kentindeki bir kurtarma merkezine getirdiler. Köpek kötü durumdaydı, ona gözyaşı ve kalp ağrısı olmadan bakmak imkansızdı.

Köpeğe bakıldığında, tüm kemiklerini sayabilirdi. Kurtarma merkezinin bazı çalışanları Barila’ya yardım edebileceklerine inanmayı çoktan reddettiler. Ancak barınağın sahibi Eduardo Rodriguez, Barillanın tedavisine bizzat başladı ve köpeği dört ayak üzerine koymaya karar verdi.

Köpeğin tamamen sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşama dönmesini istedi.Barillanın tanınmayacak kadar değişmesi Rodriguezin neredeyse birkaç ayını aldı. Eduardo hiç veteriner, rehabilitasyon uzmanı değil. O sadece büyük ve iyi kalpli bir insan. O “Köpeğin iyileşmesi bana çok zor oldu” diyor.

Hatta bir veteriner, başka köpeğin uzun zaman önce öleceğini birkaç kez tekrarladı. Vücudun organları bozulmaya başladığında, hayvanı kurtarmak neredeyse imkansızdı. Evet, imkansız ama bu sefer değil.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: