Yaşlı, kör ve sağır köpek mutluluğu yeniden bulabildi

Bu küçük köpeğin adı Jelly. Sahibiyle güzel bir evde yaşıyordu. Ancak yaşlandıkça ve görme duyusunu kaybettikçe, sahibi onu yerel bir sığınağa götürmeye karar verdi. O zamandan beri Jelly barınakta yaşıyor. Ama bir gün Elaine adında bir kız orayı ziyaret etti.Hemen talihsiz yaratığa dikkat çekip onunla vakit geçirmeye karar verdi.

Çocuk hemen kızla temasa geçip çok arkadaş canlısı bir karakter sergiledi. Daha sonra Elaine, bu kadar tatlı ve arkadaşça bir tavırla biraz şaşırdığını hatırlıyor. Elaine köpeği evlat edinemez ama gerçekten ona sevgi dolu yeni bir aile bulmasında yardım etmek istedi.Barınağa yaptığı ziyaretin hikayesini ve köpeğin fotolarını yayınladı.

Mesajı hızla yayıldı ve kısa süre sonra Karlina adında bir kadın bir köpeğe ilgi duymaya başladı. Karlina, küçüğe yardım etmek ve onu evine götürmek istiyordu. Ama Jelly’nin tıbbi masraflarını ödeyemezdi. Sonra Elaine ile birlikte sığınağa gidip sorunlarını onlara sundular.

Orada kızlara Jelly’nin tıbbi faturaları hayır kurumu tarafından ödendiğini, köpek yeni sahibiyle yeni bir evdeyken bunu memnuniyetle yapmaya devam edeceklerini söylediler. Gerekli tüm belgeleri tamamladıktan sonra Karlina çocuğu eve götürdü. Şimdi aşk dolu bir evde birlikte yaşıyorlar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: