Köpek motosiklet sürmeyi sever

İki yıl önce, Staffordshire, İngiltere’den 42 yaşındaki Graham Tranter, Dot adında bir köpeğin sahibi oldu. Köpek çok genç yaşta cesaretini ve ekstrem sporlara olan sevgisini gösterdi. Dottie, Graham’ın 1989 Honda’sını görür görmez hemen koltuğa atladı ve bir yolculuk bekledi.

Şimdi birkaç bisikletçi düzenli olarak birlikte seyahat ediyor ve yol boyunca karşılaştıkları herkesin kalbini kazanıyor. Tüm yaramaz motosikletçiler gibi Doty’nin de kendi deri ceketi, gözlüğü ve bandı var. Sahibi “Benimkini keserek Dotty için bir ceket yaptım. Ama yakında kendisi için özel olarak yapılmış bir deri ceket alacak. Köpek sırt çantası var ve bazen tişört giyiyor. ” diyor.

Doty, sahibiyle birlikte İngiltere’yi dolaştı. Yakın gelecekte Graham, en sevdiği evcil hayvanını Avrupa’ya göstermeyi ve ardından gezegenimizin mümkün olduğunca çok güzelliğini görmek için daha ileri gitmeyi planlıyor. Geleceğin gezginlerinin şimdi yaşadığı Rugley şehrinde, Dot gerçek bir ünlü oldu.

Graham “Her zaman insanların dikkatini çekiyor. Onu herkes sever. Ve elbette, uzun zamandır yerel bir ünlüydü.”dedi . Doty’nin, sahibinin sürekli olarak güzel videolarını paylaştığı sosyal ağlarda büyük takipçileri var. Bazıları milyonlarca görüş, binlerce yorum toplar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: