At aptallığı ve tembelliği ile ünlü oldu

Atlar, bildiğimiz en zeki ve asil yaratıklardan biri. Sadakatleri hakkında sık sık güzel hikayeler duyarız. Mükemmel hayvanlar gibi görünüyorlar. Atlar, bildiğimiz en zeki ve asil yaratıklardan biri. Sadakatleri hakkında sık sık güzel hikayeler duyarız. Mükemmel hayvanlar gibi görünüyorlar. Aslında, her zaman bazı istisnalar var. Tango, büyük bir hayran ordusuna sahip aptal, tembel bir atın parlak örneklerinden biri.

Yaramazlığı ve aptallığı nedeniyle internette viral oldu. Sahibi, atın aptallığı hakkında onlarca not alır. Bunda at, sıcak bir ahırda kalamayacak kadar tembel.O kendisine kar çocuğu gibi davranıyor.

Diğer atlar ayakları üzerinde uyurlarsa, Tango asla böyle yapmaz. Ölü bir adam gibi yatıp uyur. Komşular her defa atın sahibine Tangonun öldüğünü söylerken ailesi onun tembel olduğunu açıklamak zorundadır.

Google Haritalar sokak görünümü Tangonun garip faaliyetlerinin farkındadır. Ahıra gidemeyecek kadar tembeldir, bu yüzden Tango yağmurda ıslanmayı tercih ediyor. At aptal olmasına rağmen, yine de sevimli ve popüler.Tangonun güzel fakat tuhaf davranışıyla sizi mutlu edeceğinden umut duyuyoruz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: