Köpek çocuğu 2 gün ısıttı

Köpeklerin dünyadaki harika yaratıklardan biri olması sürpriz değil. Bu hikaye onlara daha çok aşık olmanızı sağlayacak. Altay’ın köylerden birinde bir kadın, 2 yaşındaki oğlunu ısıtmasız attı ve 6 gün boyunca ayrıldı.

Çocuk hemen donarak ölecekti ama inanılmaz şanslıydı. Çocuğu bir köpek buldu ve onu 2 gün vücuduyla ısıttı.Neyse ki komşu çocuğu fark etti ve hemen ambulansı aradı. Çocuk hastaneye kaldırıldı, güçlü bir hipotermisi vardı ama çocuğun durumu zaten iyi.

Annesi 4 gün sonraya kadar eve gelmedi. Onun hakkında ceza davası açıldı ve bu kadını ebeveynlik haklarından mahrum eden bir süreç başladı .Bu davadan sorumlu olan Loktevsky Bölgesi savcı yardımcısına göre, çocuğun sadece köpek sayesinde hayatta kaldı.

Bazı durumlarda köpeklerin bazı zalim insanlardan daha insancıl ve ahlaklı olduğuna inanmak zor. Özellikle bu annenin tavrı, ona canavar denilmesini sağlıyor. Zavallı çocuğu kurtaran kahraman köpeğe teşekkürler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: