Geyik bebeğe böyle endişelenir

Kadın ağlayan bebeğini teselli ettiği TikTok videosu çekiyordu. Yeni doğan bebeğini foto çektiğinde çocuğa bakmak için ileriye doğru koşan bir geyik olduğunu gördü.Video 27 milyon kez izlendi ve hayvanın yaşadığı endişeden dolayı bu şaşırtıcı değil.

Küçük bebekler herhangi nedenle ağlayabilir. Annelerin ihtiyacı anlamanın ile çocuğu sakinleştirmenin zor olduğu zamanlar var. Günler önce Ohio, New Lexington’dan kadın evinin güvertesindeyken böyle bir şey yaşadı. Beklenmedik bir şey olduğunda erkek bebek Charlie’yi sakinleştiriyordu.

Bebeği aniden vahşi bir geyik çalıların arasından onlara doğru koştuğu zaman annesinin yanında battaniyenin üzerinde yatıyor. Kadın, geyiğin niyetini zamanında anlamış ve onunla konuşmaya başlamış: “Hayır! Hayır! Hayır! Bu benim bebeğim. Bu benim bebeğim. Merhaba anne!”

Videonun sonunda, Charlie’ye az önce olanları anlatıyor. Videoyu TikTok’a yükleyen kadın, bebeğinizin ağladığını düşünen sevecen bir geyikle karşılaşmanın kolay olmadığını yorumladı!

Yine de birçok insanın yüreği burkulurken, anneyi bebeği güverteye koyduğu için eleştirenler oldu. Daha sonra çocuğun kendini rahat hissettiği ve uykuya daldığı belli olan bir fotoğraf paylaştı. Diğerleri, geyiklerin koruyucu olduğunu ve öyle konuşmanın hayvan için üzücü olduğunu söylerdi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: