Kız kedisini kaybettiği için hayvanlara yardım etmeye başladı

Hannah Rowntry çok sevdiği kedisini kaybetti. Spank isimli beyaz bir kedi, sahipleri tatildeyken kaçtı. Bir günden fazla bir süre evcil hayvanı aradılar ama iade edemediler. Spanki ortadan kaybolduğunda, Hannah sadece 12 yaşındaydı, ama sonsuza dek kalbinde kaldı.Kız tüm boş zamanlarını hayvanlara yardım ederek geçirmeye karar verdi.

Yeterince büyüdüğünde, Hannah yerel sığınak için gönüllü oldu.Hannah, sevimli köpek yavrularıyla oynayabileceğini umuyordu. Uzun süredir kayıp kedisiyle tanışmayı beklemiyordu. Spanki’yi buldu. Kız, uzaktaki bir kafeste oturan benzersiz siyah beyaz kediyi hemen fark etti. Gözlerine inanamadı ama kesinlikle kendisiydi.

Kedi yakın zamanda bir barınağa götürüldü. Barınak personeli Hannah’nın hikayesinden etkilendi. Spankinin sığınağa nasıl ulaştığına dair küçük araştırma yapmaları istendi, tüm kanıtlarsa bunun gerçekten üç yıl önce kaybolan aynı kedi olduğunu doğruladı.

Hannah ve ailesi, Spankiyi ailenin kayıp üyesi olarak selamladı. Şimdi evcil hayvan hiç gitmemiş gibi davranıyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: