Kolları ve bacakları olmayan kız çok şey öğrendi

Zorlukla dünyaya gelen Küçük Amy Brooks, anne ve babasını kaybetti. Kızı bırakıp gittiler. Bu kararın nedeni, doktorlara göre çocuğun elleri ve ayakları üzerinde çok ciddi bir etkisi olan doğuştan gelen bir kusurdu. Ancak, neyse ki, yakında sevgilerini Amy’ye vermeye karar veren insanlar ortaya çıktı. Çocuğu evlat edinerek, aile ona Brooks soyadını verdi.

Amy’ye göre, ilk başta doktorlar ona bağımsız olması için bir şans vermekten korktular. Ama şimdi gerçek ailesi Amy’nin geleceği için çaba göstermeye başladı.Zamanla başarıları artmaya başladı. Bugün Amy araba kullanmayı öğrenebildiği kadar güçlendi. Yakın zamanda 37 yaşına giren kız kendine inanıyor.

Amynin YouTube kanalı her gün kızın yeni videolarını sabırsızlıkla bekleyen, olumlu, teşvik edici ve onaylayan yorumlar yazan çok sayıda abone topluyor. Amy, bazı rahatsızlıklara rağmen kamera önünde not almaya devam ediyor. Bu şekilde benzer sorunları olan diğer insanlara destek olabileceğine inanıyor. Kız fotoğraflanmayı seviyor, bunun için gerekli tüm eylemleri yerine getirebiliyor.

Ayrıca Amy, bugüne kadarki en önemli başarılarından biri olarak gördüğü dikiş dikmeyi çok seviyor. Amy çantaları Facebook’tan satın alınabilir. Amy’nin ailesi, kızlarının girişimlerini her zaman destekledi. Ancak kızın annesi Janet, Amy’nin başarısının bu kadar canlı, çok yönlü ve dikkat çekici olmasını beklemediğini itiraf ediyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: