Yakın zamana kadar elinde mikrofon tutan Ukraynalı şarkıcı şimdi asker üniformasıyla yürüyor

Ünlü Ukraynalı şarkıcı Max Barskikh, anavatanında yaşanan olayların en başından itibaren Rusyayı terk etti. Rusyada çalıştığı yıllarda aldığı tüm ödülleri reddeden şarkıcı bu ülkede şarkılarını dinlemeyi yasakladı.

Ünlü sanatçı geçtiğimiz günlerde hayranları için askeri üniformasıyla bir fotoğraf paylaştı. Barskikh, Ukrayna Silahlı Kuvvetlerine katılacağını itiraf etti. Deneyimlerini hayranlarına paylaştığı bir video yayınladı.

Ona göre hayatta her şey çok hızlı değişiyor. Yakın zamana kadar elinde bir mikrofon tutuyordu ve şimdi askeri işleri öğrenecek. Bu büyük bir sorumluluktur. Şarkıcı, derslerinin iki hafta süreceğinden sonra Ukrayna Silahlı Kuvvetleri katılabileceğini kaydetti.

Ayrıca o şarkısını kendi ana dilinde kaydetti. Galiba Barskikh Rusça konuşmak bile istemiyor. Max Barskikh, anavatanında olup bitenler hakkında ilk konuşanlardan biriydi. Anavatanının yanında kalan şarkıcı işi için dürüstçe kazandığı her şeyi kaybetmekten korkmuyordu.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: