Köpek mavi boyayla kirlendi ve fotoşopçular işe koyuldu

Evcil hayvanlar bazen sahiplerine sadece neşe vermekle kalmaz, aynı zamanda büyük sıkıntı da verir. Böylece cooldemoji lakaplı bir Twitter kullanıcısı, aniden maviye dönen beyaz köpeğini gösterdi. Bu bir gizem değil, talihsiz evcil hayvanın içine girmeyi başardığı bir boya. Merak etmeyin o iyi ama Photoshop severler durdurulamaz.

Kız, mavi boyayla görünen köpeğinin neye benzediğini gösterdi. Ah o bakış. Aynı zamanda, tweet viral hale geldi. 300.000’den fazla beğeni aldı, 2000’den fazla kişi fotoğrafı tartışmaya karar verdi.

Köpeğe hemen yeni bir isim verildi. Bazen sanat sadece hayatı tasvir etmekle kalmaz, tam tersi de olur. Köpek özellikle Photoshop severlerin ilgisini çekti. Filmlerin kahramanlarının yerini alabileceği ortaya çıktı.

Mutfakta gıda boyası bulan iki beyaz buldog hakkında başka bir hikaye. Ah o köpekler! Bazen bu tür eylemleri yargılamaya gerek yoktur. Anın tadını çıkarın ve hikayeyi arkadaşlarınızla paylaşın.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: