Yaşlı kadın kusursuz ve çekici fiziğiyle herkesi etkiledi

Bu eşsiz büyükanne, yaşına rağmen “yaşlanmayan” bir vücuda ve  çarpıcı görünüme sahip. Bugün sizi bu videodan birkaç ay önce dünyaya gelen Jack ile tanıştıracağız. Elbette, muhteşem büyükannesi olduğu için ideal bir figürle övünebilir. Nedenini yakında anlayacaksınız.

Bugünkü kahramanımız, vücudu kesinlikle yaşlı olmayan bu 75 yaşındaki kadın. Çarpıcı görünümü zaman tanımaz. Büyükannesinin adı, 75 yaşında olmasına rağmen Rebecca Lanessa’dır. Bayan Florida Kıdemli Amerikalı unvanını gururla taşıyor.

Yaşlı kadın, herkesin mutlak güzelliğine, çekiciliğine ve kadınlığına hayran olmasını sağlar. Güvenilir kaynaklara göre, yaklaşık 200 kilogram ağırlığındaydı.

Ancak daha sonra spor salonunda özel diyetlerle kilo vermeyi başardı. Tabii ki bu kararlılık ve güçlü irade sayesinde oldu. Yaşlı kadına göre, şimdi gençliğinden çok daha kendinden emin ve çekici hissediyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: