Asker kendisinin kurtardığı köpeği evlat edindi

Bu an, bir yılı aşkın süredir Irakta görev yapan Nick Pierzhalski için çok önemliydi.O birçok askerin hayatından sorumlu pilottu. Görevini iyi yapıyordu ancak aynı zaman hayvanseverdi ve çaresiz sokak köpeklerinin yanından geçemezdi.

Nick, 4 aylık bir bebeği evlat edinmeye karar verdi. Küçük bir yaratığın ne kadar bakıma ihtiyacı olduğunu anladı.O ve askerleri bebeğe neşe, sevgiyle davrandılar. Köpeğe kendi yemeklerini yedirdiler. Sonunda adam bebeğe yedikleri yemeğin adını verdi yani İris. O bu insanlar için ev, sıcaklık demekti. Onun ruhu, askerleri evlerinde hissettirdi.

Nick sevgili köpeğine veda etmek zorunda kaldığında, onu resmen evlat edinmesi gerektiğini fark etti. Ancak bebeği ABD’ye götürmek kolay bir iş değildi. Sadece bir yıl sonra pilotun hayali gerçek oldu. Canlı yayında köpek sahibine kavuştu.

Nick, bu konuda çalışan herkese çok minnettardı. Bunun olacağını düşünmedi. İris artık Nickin Amerika Birleşik Devletlerindeki ailesinin ayrılmaz bir parçası.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: